Leave Your Message

01/02
0102

SHPALLJA E PRODUKTIT

Na kontaktoni

rreth nesh

Xinxiang Dongfeng Filter Technology Co., Ltd.

Xinxiang Dongfeng Filter Technology Co., Ltd. u krijua në 2002 dhe ndodhet në qytetin Xinxiang, Provinca Henan. Kompania mbulon një sipërfaqe prej shtatëmbëdhjetë mijë metrash katrorë, ne jemi një kompani profesionale e angazhuar në kërkimin, zhvillimin, shitjen dhe shërbimin e të gjitha llojeve të filtrave, elementëve të filtrave, makinerive të filtrimit, makinerive të testimit të filtrave dhe aksesorëve hidraulikë.

kompanikh5 6579a8fdiw

Pajisjet e prodhimit

Produktet tona përdoren gjerësisht në industri të ndryshme si makineri inxhinierike, makineri minerare, makineri qymyri, industria petrokimike, prodhimi i energjisë së erës, makineri bujqësore, elektronikë.

RRUGA E ZHVILLIMIT

Qendra e Lajmeve

Manuali i mirëmbajtjes për filtrin e vajit të kthimit Manuali i mirëmbajtjes për filtrin e vajit të kthimit
01

Manuali i mirëmbajtjes për filtrin e vajit të kthimit

2024-03-22
Mirëmbajtja e filtrit të vajit të kthimit është thelbësor për të siguruar funksionimin normal të tij dhe zgjatjen e jetës së tij të shërbimit.
Lexo më shumë
Procesi i instalimit të elementit të filtrit hidraulik të vajit Procesi i instalimit të elementit të filtrit hidraulik të vajit
02

Procesi i instalimit të filtrit të vajit hidraulik...

2024-03-09
Vaji në sistemet hidraulike luan një rol vendimtar, duke kryer transmetimin e mediave nën presion dhe mbrojtjen e komponentëve të lubrifikimit.
Lexo më shumë
A duhet të zgjidhen elementët e filtrit hidraulik të vajit me saktësi të lartë A duhet të zgjidhen elementët e filtrit hidraulik të vajit me saktësi të lartë
03

A duhet elementët e filtrit hidraulik të vajit të b...

2024-03-09
Sistemet hidraulike luajnë një rol vendimtar në shumë aplikime industriale. Për të ruajtur funksionimin normal të sistemit hidraulik, hidra...
Lexo më shumë
Funksioni i elementit të filtrit hidraulik Funksioni i elementit të filtrit hidraulik
04

Funksioni i elementit të filtrit hidraulik

2024-03-09
Elementi i filtrit hidraulik është një komponent shumë i rëndësishëm në sistemin hidraulik, i cili mund të filtrojë në mënyrë efektive papastërtitë dhe ndotësit në vajin hidraulik...
Lexo më shumë
01

Mund të Na Kontaktoni Këtu!